Згурівський офіційний форум

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Вільне спілкування мешканців та гостей Згурівки та Згурівського району


2 користувачів

    Нам немає вже де гуляти....

    avatar
    _Anonim_


    К-ть повідомлень : 1
    Репутація : 0
    Дата реєстрації : 24.07.2011

    Нам немає вже де гуляти.... Empty Нам немає вже де гуляти....

    Повідомлення  _Anonim_ Нд 24 Лип 2011, 08:04

    Всім привіт!Я звертаюсь від всієї молоді Згурівки.Я думаю зімною всі згодятьця що зараз проблема в Згурівці це відсутність мість де порозважатись.Наприклад Телепузія-
    да це не погане місце там можна порозважатись та погуляти,але воно вже набридло.Остров-це теж таке місце де можна погуляти,але знову воно нам вже набридло...Косельово і Молодіжне-теж саме.Кожен раз коли ми йдемо в ці місця в нас завжди на думці одне як мені набридло вже тут..І ще я хотів сказати,що це за фігня що в Згурвці якій вже раз не проводитьця дискотека.Тому я хочу щоб в Згурівці зявилися нові місця для розваг..були б ми раді щоб у Згурівці зявився хоть 1 клуб...Бо як зрівняти з другіми районами і їхніми містами Згурівка думаю на останьому місці в критерію розваг..наведу приклад району з Києвської області під назвою Макарів ось його форум http://makariv.com.ua/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=56 .У мене в цьому місті є друзі коли вони мені розповідають як вони там розважаютьця я їм дуже сильно заздрю..в них там до 10 клубів..спорт бари і ресторани..Мене дуже засмучує що в Згурівці цього нема..Тому хто це читає я прошу задуматись над цім pale Sad
    Admin
    Admin
    Admin


    К-ть повідомлень : 11
    Репутація : 0
    Дата реєстрації : 24.11.2010

    Нам немає вже де гуляти.... Empty Re: Нам немає вже де гуляти....

    Повідомлення  Admin Нд 24 Лип 2011, 16:25

    ти правий... містечко наше наче не так вже й маленьке, а от розваг та місць для проведення вільного часу вкрай мало.... (((
    питання це надзвичайно актуальне. може хоч так нас хтос почує...

      Поточний час Сб 27 Квіт 2024, 04:35